» » Студенти четвертого курсу факультету фінансів відвідали Департамент фінансів Тернопільської ОДА

Дата: 17-09-2015, 15:22 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З метою ознайомлення із організацією роботи територіальних органів Міністерства фінансів України 15 вересня 2015 р. у рамках вивчення дисципліни «Бюджетна система» студенти 4 курсу факультету фінансів Тернопільського національного економічного університету відвідали Департамент фінансів Тернопільської обласної державної адміністрації.

Навчальну екскурсію для студентів організували керівник курсу «Бюджетна система», доцент кафедри фінансів імені С. І. Юрія Лободіна Зоряна Миколаївна та куратори академічних груп Дем’янюк Антоніна Вікторівна і Мокрицька Анна Богданівна.

Під час зустрічі, яка проходила у форматі змістовного діалогу, директор Департаменту фінансів Тернопільської обласної державної адміністрації Скибиляк Степан Іванович ознайомив студентів із вимогами сьогодення до випускника-фінансиста, можливостями проходження виробничої практики та майбутнього працевлаштування у фінансових органах.

Заступник директора департаменту Чирка Дмитро Михайлович розповів студентам про історію формування фінансових органів на території Тернопільської області, завдання, організаційну структуру, функції Департаменту фінансів Тернопільської ОДА на всіх стадіях бюджетного процесу. Жваву дискусію викликало обговорення особливостей та проблем проведення бюджетної реформи у напрямку децентралізації бюджетної системи.

Приємна атмосфера та доброзичливе ставлення працівників Департаменту фінансів Тернопільської ОДА викликало хвилю позитивних вражень та підвищило зацікавленість студентів університету здобувати знання у царині фінансової науки.