Практика в Німеччині з АПОЛЛО

Дата: 18-09-2015, 10:32 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні студенти! Повідомляємо, що 22 жовтня 2015 р. відбудеться презентація, а також відбір студентів для проходження навчально-виробничої практики на одному із сільськогосподарських підприємств Німеччини, яку організовує асоціація АПОЛЛО.

Асоціація АПОЛЛО займається проектами в галузі екології, економіки сільського господарства і розвитку села в Східній Європі. Вона була створена у 1991 р. з ініціативи німецьких студентів для започаткування обміну і співробітництва між ВНЗ і студентами Німеччини та Східної Європи.

Етапи практики АПОЛЛО:

Осінь 2015р.:

- попередній відбір практикантів.

Зима 2016 р.:

- інтенсивний курс німецької мови  (АПОЛЛО залучає викладачів німецької мови у ВНЗ для підготовки майбутніх практикантів).

Лютий 2016 р. :

- остаточний відбір кандидатів для участі у програмі практики.

До початку червня 2016 р. :

- від’їзд до Німеччини.

Літо 2016 р. :

- 4-місячна виробнича практика, яка включає 3 освітні семінари.

До початку жовтня 2016 р. :

- заключний семінар із випускним іспитом. Нагородження преміями кращих практикантів. Від’їзд до України.

Вимоги до студентів:

- знання німецької мови;

- професійні знання та навички, фаховий інтерес;

- бути студентом 2-3-го курсу;

- наявність водійських прав (категорія В), для осіб чоловічої статі додатково категорія С, С1;

- дійсний закордонний паспорт.

До складу відбіркової комісії входять: координатори програм Крістіна Берчі та  німецькі фермери.

Детальнішу інформацію про умови відбору можна отримати у керівника сектору міжнародної мобільності ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина Сохацької Т. В. (вул.Львівська 11, 1 корп.ТНЕУ,  каб. 1207, внутрішній номер 11173; моб.  тел. 067 998 64 84; e-mail: ims@wunu.edu.ua.)