» » «Комп'ютерне моделювання та оптимізація складних систем»

«Комп'ютерне моделювання та оптимізація складних систем»

Дата: 4-08-2015, 12:09 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у першій Всеукраїнській науково-технічній конференції «Комп'ютерне моделювання та оптимізація складних систем», яка відбудеться у місті Дніпропетровську з 3 по 5 листопада 2015 року.

Науковий захід є першим всеукраїнським зібранням науковців, викладачів, аспірантів, студентів та представників промисловості, яке проводиться на базі Українського державного хіміко-технологічного університету з метою доведення результатів наукових досліджень до широкого загалу; обмін науково-практичним досвідом видатних науковців всеукраїнського рівня; активізація науково-дослідної роботи студентів, пошук обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання.

Інформаційний лист.doc
Завантажити Переглянути онлайн