До уваги абітурієнтів!

Дата: 23-07-2015, 13:12 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Тернопільський національний економічний університет є одним із найпрестижніших рейтингових вищих навчальних закладів України. Професорсько-викладацький колектив університету докладає максимум зусиль для того, щоб кожен студент мав можливість реалізувати себе, отримати досвід стажування закордоном, здобути практичні навики та вміння, стати конкурентоздатним фахівцем на ринку праці.

Станом на 23 липня 2015 року до приймальної комісії ТНЕУ подано близько 15 000 заяв абітурієнтів. Зважаючи на це, Міністерство освіти і науки України виділило більше 100 додаткових місць державного замовлення для вищого навчального закладу.

Шановні абітурієнти! Скористайтеся своїм шансом навчатися за кошти державного бюджету у престижному європейському вищому навчальному закладі. Приєднуйтеся до нашої університетської родини вже сьогодні!

За додатковою інформацією можна звертатися за телефоном:

(0352) 47-50-60 – приймальна комісія ТНЕУ.