» » Вітаємо випускників спеціальності «Державна служба»!

Вітаємо випускників спеціальності «Державна служба»!

Дата: 18-07-2015, 15:42 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Вручення дипломів у Тернопільському національному економічному університеті – хвилююча й пам’ятна подія. У залі засідань Вченої ради університету зібралися випускники, які закінчили навчання за спеціальностями: «Державна служба» – 76 магістрів, «Адміністративний менеджмент» – 23 магістри, а також 41 випускник заочної форми навчання. Освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр» за спеціальністю «Менеджмент» здобули семеро студентів. Варто зазначити, що більшість випускників працюють у державних установах й мають практичний досвід.

Привітати дипломованих фахівців прийшли ректор ТНЕУ Андрій Ігорович Крисоватий, голова Тернопільської обласної ради Василь Петрович Хомінець, міський голова Сергій Віталійович Надал, в.о. начальника управління державної служби України в Тернопільській області Галина Василівна Макаревич,  голова Державної екзаменаційної комісії з спеціальності «Державна служба», виконавчий директор Тернопільської обласної дирекції «Райффайзен банк Аваль» Віктор Іванович Лобунь, заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації і, водночас, випускник магістратури зі спеціальності «Державна служба» 2015 року Леонід Олексійович Бицюра, професорсько-викладацький колектив вищого навчального закладу.

У щирій дружній атмосфері присутні ділилися враженнями й дякували за приємні миті спілкування, отриманий досвід, можливість стажування закордоном. «Я пишаюся тим, що навчалася у ТНЕУ. З впевненістю можу сказати, що цей вищий навчальний заклад один із кращих не тільки в Україні, а й у Європі. Я побувала в різних університетах й маю можливість порівняти», – зазначила Заверуха Мар'яна, випускниця спеціальності «Адміністративний менеджмент».

З вітальним словом виступив Андрій Ігорович. «Дякую усім за теплі слова подяки й високу оцінку діяльності науковців університету. Освітня сфера, на мою думку, повинна стати сьогодні стратегічно важливим фактором та запорукою розвитку держави. Підняти рівень життя, розбудувати нашу країну можна тільки через інтелектуальний розвиток. Ми пишаємося нашими випускниками, які сьогодні готові змінювати державу, брати на себе відповідальність за прийняті рішення. Кажуть, якщо хочеш змінити світ, то починати треба перш за все із себе. А найкращий крок у цьому напрямку – здобуття сучасних знань, якісної освіти», – зазначив ректор університету.

Вітаючи присутніх, В.П. Хомінець вручив подяки за сумлінну та наполегливу працю Іващуку Олегу Тимофійовичу, Мудрак Марії Афанасіївні, Гульоватій Олександрі Казимирівні, а також зазначив: «Насамперед хочу звернутися до професорсько-викладацького колективу ТНЕУ! Забезпечення державної служби та органів місцевого самоврядування висококваліфікованими спеціалістами в умовах скорочення штатів є одним із найактуальніших завдань державної кадрової політики. Таким чином саме від вас залежить  вироблення нового стилю кадрового забезпечення органів державної влади високопрофесійним управлінським персоналом, здатним задовольняти потреби населення шляхом надання якісних та ефективних управлінських послуг. Все це передусім вимагає докорінних змін у самій стратегії здійснення державно-управлінської діяльності, принципового оновлення кадрових структур, які потребують нестандартних, новаторських підходів до прийняття державних рішень. Саме ви реалізовуєте ці завдання. Від вас залежить, чи отримуватиме Україна ініціативні, компетентні кадри з новим стилем мислення та баченням перспектив розвитку суспільства, які володіють демократичними методами управління і здатні забезпечити економічний та соціальний розвиток держави в умовах глобалізації. Переконаний, вам до снаги усі ці завдання!»

Також із теплими словами привітань до випускників звернулися керівник магістерської програми «Світова та європейська інтеграція» Савельєв Євген Васильович, керівник магістерської програми «Бюджет і фінанси» Кириленко Ольга Павлівна, кандидат економічних наук, доцент кафедри державного і муніципального управління Круп'як Лідія Богданівна.

Завершальні акорди свята – вручення дипломів випускникам. Ще одну життєву сходинку подолали випускники Тернопільського національного економічного університету.

Бажаємо упевненості в собі, непохитно вірити у свій успіх, у свою велику мету, у своє призначення!