» » Студент ТНЕУ – бронзовий призер чемпіонату світу з фрі-файту

Студент ТНЕУ – бронзовий призер чемпіонату світу з фрі-файту

Дата: 20-07-2015, 15:47 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З 6 по 12 липня 2015 року в американському місті Лас-Вегас відбувався чемпіонат світу з фрі-файту серед аматорів. Україну на цих престижних змаганнях представляли переможці турніру «Битва за честь-2», тернополяни Микола Гринчук та Юрій Босий.

Незважаючи на те, що турнір приїхали найсильніші аматори ММА з багатьох країн, наші земляки зуміли проявити себе і посісти високі місця. Так Микола Гринчук став четвертим у категорії до 71 кг, при чому в останньому поєдинку продовжував боротися із зламаною рукою.

Ще краще виступив студент третього курсу юридичного факультету ТНЕУ Юрій Босий (вагова категорія до 66,5 кг), який виявився сильнішим за суперників з Польщі та Ірландії та поступився представнику Швеції, що у підсумку дозволило здобути бронзову нагороду чемпіонату.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо і надалі гідно представляти наш вуз, місто та країну на міжнародному рівні!