» » Випускники ТНЕУ-іноземні студенти вирушили у самостійне життя

Випускники ТНЕУ-іноземні студенти вирушили у самостійне життя

Дата: 10-07-2015, 18:33 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Другого липня 2015 року у Тернопільському національному економічному  університеті в Навчально-науковому інституті  міжнародних економічних ім. Б.Д. Гаврилишина відбулася урочиста  церемонія вручення дипломів іноземним студентам-випускникам, які повністю виконали освітньо-професійну програму підготовки  магістрів, успішно пройшли державну атестацію та здобули повну вищу освіту. Пронизані почуттям патріотизму учасники дійства вислухали Національний Гімн України.

З нагоди цього величного студентського свята  молодь прийшли привітати проректор із науково-педагогічної роботи (міжнародна та інформаційна діяльність) Адамів Олег Петрович; директор інституту, кандидат економічних наук, доцент Таранов Ігор Михайлович; завідувач кафедри міжнародної економіки, доктор економічних наук, професор Савельєв Євген Васильович;  завідувач кафедри інформаційно-обчислювальних систем і управління, доктор технічних наук, професор Саченко Анатолій Олексійович; доцент кафедри міжнародної економіки Зварич Роман Євгенович, начальник відділу освітніх послуг для іноземних громадян Веретельник Лариса Віталіївна,  а також викладачі, друзі та рідні випускників.

Урочисто прозвучав Гімн ТНЕУ після чого розпочалося вручення дипломів. Цьогоріч близько 70 іноземних студентів ТНЕУ здобули освітньо-кваліфікаційні рівні «бакалавра» та «магістра».

Зокрема, у галузі знань «Економіка та підприємство», спеціальність «Міжнародна економіка»,  магістерська програма «Міжнародний туризм»  диплом  із відзнакою  одержала студентка Аякорома Доуйєбраладо. У галузі знань «Специфічні категорії», спеціальність «Управління проектами», магістерська програма «Управління проектами» диплом із відзнакою отримав Джаійеола Еммануел Ошобугіе.

Серед випускників-бакалаврів у галузі знань «Інформатика та обчислювальна техніка», напрям підготовки  «Комп’ютерні науки»,  фахове спрямування «Інформаційні управляючі системи і технології» двоє студентів –  Аікіноміорія Ендуранс Осамудіамхен та Огбечіе Антоні Осемеке –  отримали дипломи з відзнакою.

Незабутності урочистості надало звучання  Гімну студентської молоді GAUDEAMUS IGITUR.

Надзвичайно приємно, що такі миттєвості студентського життя не залишилися поза увагою батьків та рідних студентів, які прибули на свято  навіть із далекої Нігерії.

З подякою професорсько-викладацькому колективу університету від імені всіх іноземних студентів виступив випускник Джаійеола Еммануел Ошобугіе.

Яскраві миттєвості свята, теплі емоції та щирі посмішки були зафіксовані на світлинах упродовж фотосесії.