» » У ТНЕУ відбулося відкриття Чемпіонату України з боксу серед юніорів

У ТНЕУ відбулося відкриття Чемпіонату України з боксу серед юніорів

Дата: 8-07-2015, 16:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьомого липня 2015 року в фізкультурно-оздоровчому комплексі Тернопільського національного економічного університету розпочався Чемпіонат України з боксу серед юніорів. На церемонію урочистого відкриття завітали юні спортсмени-представники усіх областей України, їх тренери, працівники, викладачі, студенти ТНЕУ, а також гості свята.

Зокрема, до урочистості долучилися перший віце-президент Федерації боксу України Олександр Павелець, віце-президент Європейської асоціації боксу Ігор Гайдамака, голова Тернопільської обласної ради Василь Хомінець, тренер Віталія і Володимира Кличків Володимир Золотарьов, член УНСО, учасник АТО Сергій Пантрак, державний тренер штатної національної збірної команди України з боксу Ольга Міхненко, супервайзер АІВА, президент Тернопільської обласної організації Федерації боксу України Анатолій Пацатий.

Також учасники заходу привітали організаторів, спонсорів та меценатів змагань: віце-президента Тернопільської обласної організації Федерації боксу України Євгенія Степанова, директора ПП «КреаторБуд» Ігоря Гуду, Виконавчого директора ТОВ «Технобудцентр» Андрія Ярему, Директора ТОВ «Агромлин» Богдана Олійника.

Під гучні оплески присутні зустріли гордість українського боксу – представників команд з різних областей держави, а також суворих, але справедливих суддів Чемпіонату.

Розпочав урочисту церемонію перший віце-президент Федерації боксу України Олександр Павелець, який вручив подяку ректору ТНЕУ, доктору економічних наук, професору Андрію Ігоровичу Крисоватому.

Із словами вітань до гостей звернувся перший проректор вищого навчального закладу Микола Шинкарик: «Мені дуже приємно, що сьогодні тут зібралися майбутні чемпіони. Ви цілеспрямовані, сильні духом і незламні. Бажаю кожному із Вас досягнути омріяних вершиш і впевнено крокувати до реалізації поставленої мети – до перемоги!»

Микола Іванович подякував організаторам змагань, вручивши за доброю українською традицією від університетської родини ТНЕУ коровай першому віце-президенту Федерації боксу України.

Почесне право підняти Державний прапор України доручили майстру спорту України міжнародного класу, триразовому чемпіону Європи серед юніорів, срібному призеру Чемпіонату Світу серед молоді 2014 року, володарю Кубка України з боксу 2015 року, бронзовому призеру перших Європейських ігор 2015 року тернополянину Віктору Петрову, а також Андрію Дем'яненку й Аркадію Карцану.

Свої творчі композиції і найкращі побажання спортсменам подарували лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів та фестивалів Мар'яна Нестайко, учасники школи вуличного танцю «Ніно» й Міжнародної федерації бойового гопаку, а також Тернопільський муніципальний духовий оркестр «Оркестра Волі».

Отже, Чемпіонат України з боксу серед юніорів оголошено відкритим. Бажаємо усім учасникам якнайкраще проявити себе й свої вміння, успіхів та перемог!