» » До уваги студентів і випускників ТНЕУ!

До уваги студентів і випускників ТНЕУ!

Дата: 22-06-2015, 15:45 | Автор: Центр працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ

З метою сприяння реалізації права студентів і випускників Тернопільського національного економічного університету на працю наказом ректора № 215 від 21 серпня 1995 р. створено Центр працевлаштування та зв’язків з випускниками, який восени 2015 р. відзначатиме 20-ту річницю своєї діяльності.

Сьогодні до Вашої уваги Центр працевлаштування та зв’язків з випускниками університету пропонує:

– вакансії з основної зайнятості;

– вакансії з вторинної зайнятості (у вільний від навчання час);

– перелік потенційних роботодавців;

– інформацію про програми стажування;

– презентації фірм і компаній з метою безпосереднього ознайомлення з вимогами роботодавців (Ярмарки вакансій, «Дні кар'єри»);

– можливість залишити заявку щодо пошуку роботи у формі анкети або резюме;

– сприяння у забезпеченні  додаткових гарантій зайнятості студентам, які потребують соціального захисту;

– профорієнтацію та профкар’єру;

–  індивідуальні і групові консультації щодо оптимальних шляхів пошуку роботи, написання резюме, безпосередньої підготовки до співбесіди, постановки професійних та особистих цілей;

– загальні та тематичні тренінги, лекції з метою прискорення подальшого працевлаштування;

–  інформацію про тенденції розвитку ринку праці;

– налагодження зв’язків з випускниками з метою сприяння працевлаштуванню студентів і випускників;

– організація ювілейних зустрічей з випускниками, які закінчили Alma mater 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45 років тому.

Зокрема, кожен студент-випускник 2015 року під час підписання обхідного листа у Центрі працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ має можливість отримати консультацію щодо активних вакансій, написання резюме, проходження співбесіди, залишити резюме на пошук роботи, заповнити анкету випускника тощо.

Чекаємо на Вас!

За додатковою інформацією звертайтесь у

Центр працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ:

вул. Львівська, 11, офіс 1106 (корпус № 1)

тел. (0352) 47-58-64

е-mail: cpv@wunu.edu.ua