» » Майстер-клас від канадського фінансового аналітика Ніколаса Знака

Майстер-клас від канадського фінансового аналітика Ніколаса Знака

Дата: 18-06-2015, 14:55 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках Школи професійної майстерності факультету обліку і аудиту 16 червня 2015 року о 13.00 год. відбулася зустріч з фінансовим аналітиком міжнародної компанії Repsol (Talisman, Канада) Ніколасом Знаком.

Студенти підготували для гостя привітання та презентацію англійською мовою, де розповіли про навчання на факультеті обліку і аудиту, культурні заходи в ТНЕУ та особливості життя українського студента.

Ніколас Знак представив роботу однієї з найбільших у світі енергетичних компаній «Talisman», розповів про перехід канадських компаній на Міжнародні стандарти фінансової звітності та наголосив на перспективі професії бухгалтера на міжнародній арені економічних відносин. Під час розмови студенти запитували про особливості розвитку бухгалтерського обліку в Канаді та вимоги до його ведення.

Один із студентів поцікавився, що гостеві найбільше подобається в Україні. Ніколас Знак відповів: «Найбільше мені до вподоби місцеві люди. Адже я і сам маю українське коріння».

На згадку про ТНЕУ декан факультету обліку і аудиту Олександр Любомирович Шашкевич вручив Ніколасу Знаку сувенір.