Ми – переможці!

Дата: 16-06-2015, 15:58 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно в області завершився конкурсний творчий звіт професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредитації. Приємно, що уже вкотре Тернопільський національний економічний університет отримав заслужене І місце. Наш університет також нагороджений за кращу експозицію виставки художньої та технічної творчості. Начальника відділу гуманітарної освіти та виховання Світлану Миколаївну Сорочинську, а також заступника начальника Аллу Іванівну Бінцаровську нагороджено грамотами за досягнуті успіхи у конкурсних творчих звітах.

Дипломами лауреата – найвищими нагородами – нагороджені: читець-декламатор Юрій Дзюла, ансамбль читців ТНЕУ; колективи: студія сучасної хореографії «Т.А.Н.Г.О. dance company», ансамбль танцю «Рожева пантера», вокальний гурт «Кралечки», народний художній театр пісні «Для тебе», вокальний гурт «Елегія», вокальний гурт «Струни серця», ансамбль танцю «Флеш», ансамбль мажореток «Свято», ансамбль бандуристів «Калинове намисто»; солісти-вокалісти: Ірина Новомлинська, Тетяна Шарган, Тетяна Гриник, Роксолана Залізняк, Надія Дерев’яна, Павло Тютюнник, Лілія Варава, Оксана Корзун.

Ще раз вітаємо найкращий та найталановитіший заклад України – Тернопільський національний економічний університет!