» » «Функціонування студентських організацій у вищих навчальних закладах: стан, проблеми, стратегії розвитку та міжнародна співпраця»

Дата: 16-06-2015, 12:54 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

В Одеському національному університету ім. І.І. Мечникова відбулася ІІІ-тя Міжнародна науково-практична конференція «Функціонування студентських організацій у вищих навчальних закладах: стан, проблеми, стратегії розвитку та міжнародна співпраця»,  у якій взяли участь представники студентського активу провідних ВНЗ України.

Учасників конференції привітали ректор ОНУ ім. І.І. Мечников І.М. Коваль, заступник голови Центрального комітету профспілки працівників освіти і науки України, президент Асоціації правозахисних організаторів студентів України С.М. Романюк, голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Н.О. Дубовик, голова первинної профспілкової організації студентів, аспірантів В.С. Пєнов, голова ВМГО «Національний студенський союз» М.Р. Бучко.

Учасники конференції розпочали роботу згідно програми на Спортивно-оздоровчій базі відпочинку «Чорноморка».

У науковому заході взяли участь понад 130 чоловік, які представляли більше 27 вищих навчальних закладів. Представником від Тернопільського національного економічного університету був голова профкому студентів Шевчук Антон.