» » Запрошуємо на роботу у ТзОВ «СЕ Борднетце-Україна»

Запрошуємо на роботу у ТзОВ «СЕ Борднетце-Україна»

Дата: 15-06-2015, 15:50 | Автор: Центр працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ

Шановні студенти і випускники Тернопільського національного економічного університету! У рамках співпраці з Центром працевлаштування та зв`язків з випускниками університету ТзОВ «СЕ Борднетце-Україна» з іноземними інвестиціями запрошує на роботу фахівців зі знанням німецької/англійської мови.

Підприємство пропонує офіційне працевлаштування, офіційну заробітну плату, харчування, безкоштовне транспортування, медичне страхування, можливість позмінного графіку роботи.

ТОВ «СЕ Борднетце-Україна» – виробник кабельно-провідникової продукції для концерну «Фольксваген». Засновником підприємства є японська компанія «Сумітомо Електрік» (Sumitomo Electric Bordnetze) – провідний світовий виробник кабельної продукції.

ТОВ «СЕ Борднетце-Україна» вдалося вирости з пілотного виробництва невеликих модулів до заводу-виробника суцільних кабельних мереж до автомобілів. Завдяки вдалій кадровій політиці підприємство стало одним з найбільших роботодавців Тернопілля.

За додатковою інформацією звертайтесь у

Центр працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ:

вул. Львівська 11, офіс 1106 (корпус № 1)

тел. (0352) 47-58-64

е-mail: cpv@wunu.edu.ua