» » Відбулися змагання з міні-футболу серед студентів факультету обліку і аудиту ТНЕУ

Дата: 12-06-2015, 12:02 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студенти Тернопільського національного економічного університету у рамках святкування Днів факультетів організовували турніри з міні-футболу. Цікавими були змагання молоді факультету обліку і аудиту  (декан Шашкевич О.Л.).

Спортивний захід розпочався з підняття прапорів: Державного прапора України, прапора ТНЕУ та прапора факультету обліку і аудиту.

Спортивні баталії на полі коментував студент групи РК-41 Лилик  Назар.

Підсумував результати  змагань  декан факультету Олександр Любомирович Шашкевич. Перемогу здобула команда IV курсу, друге місце посіла збірна студентів ІІІ курсу, а бронза дісталася другокурсникам.

Також було визначено найкращих учасників змагань:

– кращий гравець – Цінчик Вадим ( ОБ-41);

– кращий воротар – Накураш Олег (ОА-51);

– кращий нападник – Сорочан Юрій (ОБ-41).

Вітаємо усіх призерів та учасників змагань!