» » Благодійна акція «Сонячні листи»

Благодійна акція «Сонячні листи»

Дата: 11-06-2015, 17:14 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Доводимо до Вашого відома, що громадська організація «Центр соціального лідерства» при підтримці Міністерства соціальної політики України у рамках реалізації всеукраїнської благодійної програми підтримки родин загиблих українських воїнів з 30 травня 2015 року до 1 січня 2016 року проводить благодійну акцію «Сонячні листи», під час якої відбувається листування з родинами загиблих Героїв, надання психологічної та матеріальної допомоги дітям з цих родин, організація дитячого відпочинку в оздоровних таборів, збір благодійних внесків та інше.

«Сонячні листи» – благодійна програма соціальної та психологічної реабілітації дітей, які втратили батьків під час війни на Сході України. Докладніше про благодійну програму можна дізнатися за посиланням: http://www.socialbusiness.com.ua/projects/proekt-sonyachni-listi, координатор програми – Оксана Левицька, тел. (044) 591-28-48