» » Редакційне літо «Дня» – шанс для молоді!

Редакційне літо «Дня» – шанс для молоді!

Дата: 11-06-2015, 16:41 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Повідомляємо, що розпочато набір до ХІІІ Літньої школи журналістики. За 20 років існування школи у ній взяли участь понад 500 слухачів – повноцінна національна медіа-збірна! Частина випускників ЛШЖ вже активно заявила про себе, започаткувавши низку цікавих ініціатив.

Для учасників школи запропоновано традиційно насичену програму:

• робота у режиму щоденної газети та виконання редакційних завдань;
  • зустрічі з яскравими постатями української політики, культури, інформаційного простору;
  • майстер-класи кращих журналістів «Дня»;
  • участь в інтелектуальному маршруті, відвідавши одне з історико-культурних місць України.

Торік на скриньку школи надійшло близько сотні конкурсних анкет та есе! Учасники з 19 міст України: від Прилук та Львова до Донецька та Сімферополя. Переконані, що цього року географія учасників лише розшириться і конкурсні завдання стануть ще цікавішими.

Усі бажаючі пройти стажування у редакції «Дня» в рамках Літньої школи журналістики повинні:

• заповнити анкету на сайті «Дня» (day.kiev.ua);
  • записати відео резюме (хронометраж до 1 хв.);
  • написати відгук про «Дерева пізнання газети «День» (за посиланням http://incognata.day.kiev.ua/books/derevo/).

Анкета учасника.doc
Завантажити Переглянути онлайн