Вітаємо!

Дата: 3-06-2015, 14:27 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Професорсько-викладацький колектив кафедри банківської справи ТНЕУ та учасники наукового гуртка «Грошова парадигма» вітає студентку групи ФБСс-51 факультету банківського бізнесу  Оксану Леськів (науковий керівник: к.е.н., доцент Ю.М. Галіцейська), яка здобула диплом ІІ ступеня на підсумковій науково-практичній конференції II-го туру II Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку», що відбувся 21 травня 2015 року на базі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

До участі в конкурсі було представлено 34 роботи з України та країн СНД. За результатами рецензування було відібрано 20 найкращих робіт, а їх авторів було запрошено представляти свої напрацювання на підсумковій науковій конференції.

Щиро вітаємо Оксану Леськів та бажаємо вагомих звершень на науковій ниві, невичерпного натхнення і подальших творчих здобутків!