» » Студенти та викладачі ТНЕУ відвідали дітей-сиріт

Студенти та викладачі ТНЕУ відвідали дітей-сиріт

Дата: 3-06-2015, 13:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студенти та викладачі кафедри обліку і правового забезпечення АПВ факультету аграрної економіки і менеджменту відвідали дітей-сиріт у Центрі соціально-психологічної реабілітації, (вул. Стрімка 6). Студенти принесли дітям солодощі, фрукти,  іграшки, речі першої необхідності та медикаменти.

Психолог центру Наталія Іванівна розповіла відвідувачам про важку долю своїх вихованців. У центрі тимчасово перебувають 19 дітей-сиріт, троє з яких – переселенці з зони АТО (Луганської обл.).

Діти-сироти завжди потребують нашої допомоги, уваги та піклування, тому студенти та викладачі кафедри обліку і правового забезпечення АПВ  вирішили зробити традиційним відвідування дитячого будинку напередодні Всесвітнього дня захисту дітей.