» » Міжнародний день захисту дітей

Міжнародний день захисту дітей

Дата: 3-06-2015, 11:43 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Першого червня в Україні відзначали Міжнародний день захисту дітей. Приємно, що м. Тернопіль теж долучилося до цього свята. У заході взяли участь творчі колективи Тернопільського національного економічного університету – гурт «Кралечки», солісти Марія Заверуха, Аліна Фарійон, гурт «Краплинки», родинний дует Надійки і Софійки Стельмахів, Роксолана Залізняк, Анастасія Раковська.

Юні виконавці ТНЕУ потішили усіх тернополян та гостей міста своїм чарівним дивоспівом та зарядили позитивною енергією.

Ведучими святкової програми з нагоди Міжнародного дня захисту дітей «Діти – за мир!» були: методист відділу гуманітарної освіти та виховання ТНЕУ Юрій Дзюла, а також юна артистка Роксолана Залізняк, приємний та вишуканий голос якої нагадав глядачам, що уже прийшло сонячне і тепле літо.

Віримо, що допоки є у нашому краї такі щасливі, усміхнені діти – діти, які шанують і люблять свою родину, рідну землю, доти буде у нас мир, добро і злагода.