На Вчену раду – у вишиванці!

Дата: 22-05-2015, 15:58 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Професорсько-викладацький колектив юридичного факультету разом з усією університетською родиною Тернопільського національного економічного університету по-особливому підтримав всеукраїнську акцію «Одягни вишиванку».

Учора відбулася Вчена рада факультету, всі учасники якої розпочали роботу у вишиванках. Упродовж засідання панувала святкова атмосфера, яка не оминула і навчальні аудиторії. Адже студенти-юристи також приєдналися до патріотичної ініціативи.

Декан юридичного факультету Сергій Володимирович Банах наголосив: «Всеукраїнська акція є чудовою нагодою для кожного відчути себе часточкою великої держави – України. Нехай заясніє мирне небо над нашим рідним краєм, а добро і злагода панують усюди».

День вишиванки завершився, але відчуття єдності, гордості за свій народ, любові до Батьківщини зігріватимуть наші серця завжди.