» » Запрошуємо на презентацію вакансій від Київського центру профорієнтації

Запрошуємо на презентацію вакансій від Київського центру профорієнтації

Дата: 22-05-2015, 17:39 | Автор: Центр працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ

25 травня 2015 року о 15.00 годині Центр працевлаштування та зв’язків з випускниками Тернопільського національного економічного університету запрошує студентів і випускників університету у зал електронних ресурсів (вул. Львівська, 11, корпус № 1 ТНЕУ, 2-й поверх) на зустріч із представниками Київського центру профорієнтації та презентацію таких вакансій:

– менеджер-організатор;

– PR-менеджер;

–  проект-менеджер;

–  адміністратор офісу;

–   психолог;

–   педагог-організатор.

Київський центр профорієнтації – це один із успішно діючих проектів компанії «Проект Атмосфера». Головна мета центру профорієнтації – допомогти дітям знайти своє покликання у житті шляхом організації профорієнтаційних заходів.

Компанія «Проект Атмосфера» займається організацією культурних розвиваючих молодіжних заходів (виставок, концертів, фестивалів, тренінгів).

Наразі керівництво компанії планує відкриття філії центру профорієнтації у місті Тернополі і запрошує на роботу 20 спеціалістів.

За додатковою інформацією звертайтесь у

Центр працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ:

вул. Львівська 11, офіс 1106 (корпус № 1)

тел. (0352) 47-58-64

е-mail: cpv@wunu.edu.ua