» » Вітаємо ректора ТНЕУ з присвоєнням почесного звання!

Вітаємо ректора ТНЕУ з присвоєнням почесного звання!

Дата: 18-05-2015, 16:53 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 269/2015

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня науки

За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм постановляю:

Присвоїти почесне звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

КРИСОВАТОМУ Андрію Ігоровичу – ректорові Тернопільського національного економічного університету, доктору економічних наук.

Президент України Петро ПОРОШЕНКО

15 травня 2015 року

Вітаємо ректора Тернопільського національного економічного університету, доктора економічних наук, професора Андрія Ігоровича Крисоватого з присвоєнням почесного звання «Заслужений діяч науки і техніки України».

Ми високо цінуємо Вашу працелюбність, компетентність і життєву мудрість, які створили Вам заслужений авторитет і шану серед колективу та стали запорукою розвитку науки у вищому навчальному закладі.

Нехай життя дарує Вам якомога більше світлих і щасливих  днів, зігрітих щирістю і любов’ю, доля рясно встеляється рушниками благополуччя та натхнення, а тепло і затишок рідної оселі захищають Вас від негараздів.