» » Презентація книги Гунтера Паулі «Синя економіка»

Презентація книги Гунтера Паулі «Синя економіка»

Дата: 5-05-2015, 15:59 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шостого травня о 13.30 год. у бібліотеці ТНЕУ (вул. Бережанська, 6) відбудеться презентація книги Гунтера Паулі «Синя економіка». Ця книга вийшла у світ за сприяння професора Богдана Дмитровича Гаврилишина. Ініціатор зустрічі – кандидат філософських наук, доцент Надія Володимирівна Гнасевич, яка має на меті ознайомити студентів груп МЕВ–21 й МІ–21 Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина з інноваційними технологіями глобалізованого світу.

Книга «Синя економіка» є тим знаряддям, яке має допомогти відновити нашу ослаблену економіку. У книзі зібрані нові ідеї провідних фахівців та варіанти трансформації економіки у таку, яка створить робочі місця й підтримає суспільство майбутнього. Адже, як вважає Богдан Гаврилишин, суспільство, для якого характерні політична свобода, ефективність та прозорість, високий рівень економічного добробуту, соціальна справедливість, співжиття з природою – держава майбутнього.

Запрошуємо бажаючих долучитися до обговорення книги Гунтера Паулі «Синя економіка».