» » Відбулися змагання з армспорту

Відбулися змагання з армспорту

Дата: 5-05-2015, 10:20 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Наприкінці квітня студентський актив факультету фінансів за сприяння адміністрації факультету організував змагання з армспорту. Проявити свою силу, мужність та витримку зголосилося понад два десятки фінансистів, більшість яких – аматори. Приємно, що не залишилися байдужими до змагань викладачі кафедри податків та фіскальної політики ТНЕУ.

Змагання відбувалися у трьох вагових категоріях: до 80 кг, 80-90 кг та 90+ кг. Перед тим як приступити до протиборства всі учасники пройшли зважування.

Отже, за підсумками проведеного турніру, у ваговій категорії до 80 кг переможцем став Басістий Степан. Серед ваговиків у категорії 80-90 кг першість здобув Сікліцький Ігор, а у ваговій категорії 90+ чемпіоном став Глуховський Іван. Усіх призерів нагородили грамотами та кубками.

Організатори також висловлюють подяку голові Первинної профспілкової організації ТНЕУ Шевчуку А.М., а також усім глядачам та уболівальникам, які створили неймовірну атмосферу спортивного дійства.