» » Відбулися змагання з легкоатлетичного кросу

Відбулися змагання з легкоатлетичного кросу

Дата: 30-04-2015, 15:23 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

23 квітня в парку «Кутківці» відбулися змагання з  легкоатлетичного кросу в залік VIII Літньої Універсіади області серед ВНЗ IV рівня акредитації. Наш університет представляли дві команди: ТНЕУ – 1 і ТНЕУ – 2 в кількості 32 студенти.

У бігу на 2 км виборола перемогу студентка ФФ – Кручова Марія, другою стала наша студентка ФОА – Беган Ірина.

Серед дівчат на дистанції 3 км впевнено перемогла – Меркушина Анастасія – ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина.

Після дівчат на старт вийшли юнаки. В бігу на 3 км переміг студент ФАЕМ – Іщук Іван, другим був Галасюк Андрій (ФКІТ), третім – Лесюк Тарас (ФФ).

На дистанції 5 км бронзову нагороду здобув Лозовий Євген (ФАЕМ).

У загально-командному заліку команда ТНЕУ – 1 зайняла І – місце, ТНЕУ – 2 – ІІ місце, ТНПУ – 1 – ІІІ місце, ТНПУ – 2 – IV місце, ТНТУ –  V місце.