» » Вітаємо переможців заключного етапу ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Дата: 29-04-2015, 17:48 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

22-24 квітня 2015 р. на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся фінальний етап ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук зі спеціальності «Гроші, фінанси і кредит».

На науково-практичній конференції представники з 31 вищого навчального закладу 15 регіонів України захистили 37 наукових робіт.

У роботі галузевої конкурсної комісії, що здійснила оцінювання виступів студентів, взяли участь 23 провідних науково-педагогічних працівники, які представляли 10 вишів України. Виступи оцінювали за 100 бальною шкалою із виведенням середнього балу.

За результатами роботи галузевої конкурсної комісії дипломом І ступеня нагороджено студента групи ФУМм-51 Максимчука Олександра, а дипломом ІІ ступеня – студентку групи ФУМм-51 Палац Христину (науковий керівник – доцент кафедри фінансів, к.е.н., доцент Письменний В.В.).

Під час урочистого закриття конкурсу переможців та призерів привітали голова галузевої конкурсної комісії, проректор з науково-педагогічної роботи Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор економічних наук, професор Лютий Ігор Олексійович, заступник голови галузевої конкурсної комісії, заслужений діяч науки і техніки України, доктор економічних наук, професор кафедри фінансів Київського національного університету імені Тараса Шевченка Варналій Захарій Степанович та голова апеляційної комісії, завідувач кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту Львівського національного університету імені Івана Франка, доктор економічних наук, професор Крупка Михайло Іванович. Виступаючі висловили подяку учасникам конкурсу, їх науковим керівникам за наполегливу працю у пошуках нових ідей щодо розв’язання актуальних проблем розвитку та вдосконалення фінансової системи України, відзначили необхідність проведення таких наукових заходів з метою підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання та активізації науково-дослідної роботи студентів.

У свою чергу, учасники фінального етапу конкурсу разом з представниками своїх вищих навчальних закладів подякували організаторам за теплий прийом та проведення інтелектуальних змагань на принципах об’єктивності, науковості й творчої спрямованості.

Вітаємо переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, бажаємо творчих успіхів, перспектив та професійного зростання в ім’я процвітання незалежної України!