» » Відбулося засідання Вченої ради факультету фінансів

Відбулося засідання Вченої ради факультету фінансів

Дата: 29-04-2015, 16:55 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

28 квітня відбулася Вчена рада факультету фінансів, на яку були запрошені доктор педагогічних наук, професор, завідувач лабораторії   моніторингу якості освітньої діяльності Щербяк Ю.А. та кандидат педагогічних наук, доцент, спеціаліст лабораторії  моніторингу якості освітньої діяльності Коваль О.Є, а також старости академічних груп, на основі яких здійснювався моніторинг навчального процесу на факультеті. Загалом у опитуванні брали участь 253 респондентів  із різних факультетів.

Юрій Адамович ознайомив присутніх із результатами дослідження, відтворив динаміку основних показників, таких як якість надання освітніх послуг, труднощі в навчально-виховному процесі, об’єктивність оцінювання роботи студента, а також морально-етична атмосфера у навчальному закладі.

Адміністрація, члени Вченої ради факультету разом із запрошеним гостями проаналізували результати дослідження, а також окреслили основні вектори роботи.