» » «Найлегший, найшвидший та найдешевший шлях до успіху – навчання»

«Найлегший, найшвидший та найдешевший шлях до успіху – навчання»

Дата: 29-04-2015, 16:17 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно відбулася зустріч директора Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій Тернопільського національного економічного університету, доктора економічних наук, професора Оксани Миронівни Десятнюк з директорам Центру Розвитку Підприємництва «УСПІХ» Іваном Папішем.

Пан Іван запропонував організувати для студентів колежів ТНЕУ тренінги-семінари спрямовані на формування лідера, навиків управління фінансами. Також у співпраці з Культурно-просвітницьким Центром «Нове Життя» студенти матимуть можливість взяти участь у молодіжній програмі «Відродження». Молоді люди послухають цикл лекцій на теми, які хвилюють кожного підлітка: дружба, закоханість, етика відносин, проблеми родини й шлюбу. Програма має сертифікат Міністерства освіти і науки України.

Оксана Миронівна зазначила: «Сьогодні надзвичайно важливо виховати особистість зі стійкими принципами і національною свідомістю. Тому такі бесіди вкрай важливі для молоді».

Директор Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій Тернопільського національного економічного університету організувала колективу Центру зустріч із студентами коледжів на тему: «Найлегший, найшвидший та найдешевший шлях до успіху – навчання». Слухачі мали можливість поставити запитання й почути ґрунтовні відповіді фахівців.

Така співпраця – це перший крок до взаєморозуміння, толерантності, поваги один до одного.