» » Відбувся ІІ етап олімпіади зі спеціальності «Управління персоналом та економіка праці»

Дата: 28-04-2015, 16:04 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

22-23 квітня 2015 року у Донецькому національному університеті (м. Вінниця) відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Управління персоналом та економіка праці». Цього року в олімпіаді взяли участь 46 учасників з усієї України.

Тернопільський національний економічний університет  представляли студентка групи УПЕП–41 Ольга Ониськів та студентка групи УПЕП–42 Ірина Полигач, а також член журі, доцент кафедри управління персоналом та регіональної економіки Ольга Петрівна Дяків.

Студенти показали високий рівень знань при виконанні завдань: Ольга Ониськів здобула диплом ІІІ ступеня, Ірина Полигач нагороджена грамотою  за краще виконання завдання з дисципліни  «Управління персоналом».

Для студентів та викладачів була організована цікава екскурсія по місту Вінниці. Ми щиро вдячні організаторам ДонНУ за можливість перевірити свої знання та вміння з фахових предметів.