Подяка ректору ТНЕУ

Дата: 28-04-2015, 14:47 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Зважаючи на складну соціально-політичну ситуацію в карїні, особливої уваги та допомоги потребують  учасники бойових дій, що відстоюють суверенність та цілісність України на Сході.  Моральна підтримка є дуже важливою – вона піднімає патріотичний дух й утверджує непереборну віру у перемогу. Однак, не менш вагомою є матеріальна допомога, спрямована на соціальний захист сімей наших захисників.

Начальник штабу батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Тернопіль»  Левицький  Володимир Ігорович, батько студента факультету фінансів, висловлює щиру подяку ректорові ТНЕУ, доктору економічних наук,  професору Крисоватому А.І. за виконання Указу Президента України № 835 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення додаткових соціальних гарантій окремих категорій громадян» та вирішення питання переведення на навчання за кошти державного бюджету дітей учасників бойових дій із числа осіб, які захищали незалежність та єдність України й брали безпосередню участь в антитерористичній операції.