«Ukraine – Escaping from its Post-Soviet Legacy»

Дата: 28-04-2015, 12:38 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

24-26 квітня у м. Київ (готель Hilton) відбувся симпозіум «Україна: визволення від пост-радянської спадщини?», присвячений спеціальному випуску Journal of Comparative Economics.

Захід організований VoxUkraine, Kyiv School of Economics, ACES, USAID. У дискусіях взяли участь дослідники європейських та американських університетів: Paris School of Economics, London School of Economics, New Economic School, University of Massachusetts, City University of New York, University of Bologna, University of Sheffield, Erasmus University of Rotterdam, Columbia University та багатьох інших. Від ТНЕУ у дискусіях брав участь доктор економічних наук, професор кафедри економічної теорії Длугопольський Олександр Володимирович.

До роботи симпозіуму долучились міністр фінансів Н. Яресько, міністр аграрної політики та продовольства О. Павленко, міністр економічного розвитку та торгівлі А. Абромавічус, голова НБУ В. Гонтарєва, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва О. Кужель, голова Державної регуляторної служби України К.Ляпіна, перший заступник Міністра освіти і науки України І. Совсун та інші.

Відеотансляції можна знайти за адресою:

Symposium 2015.pdf
Завантажити Переглянути онлайн