» » Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни «Економічна теорія»

Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни «Економічна теорія»

Дата: 28-04-2015, 10:51 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

21-24 квітня 2015 року згідно з наказом Міністерства освіти і науки України №1506 від 23.12.2014 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (економічний факультет) відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економічна теорія». Цьогоріч вона об’єднала 71 учасника із 49 вищих навчальних закладів України. Обдарована студентська молодь представляла 18 українських областей та місто Київ.

Робота учасників олімпіади була організована у два етапи, перший з яких передбачав виконання тестового та письмового завдання розрахункового характеру,  другий – вирішення комплексного творчого ситуаційного завдання.

Серед учасників олімпіади були й студентки Тернопільського національного економічного університету – Тхорик Марія (гр. МЕЄЕ–32) і Тарасюк Оксана (гр. МЕЄЕ–31), якіотримали спеціальні грамоти оргкомітету:

Тхорик Марія Володимирівна«За високий рівень володіння сучасними методами економічних досліджень»;

– Тарасюк Оксана Ігорівна –  «За оригінальний підхід до виконання письмового завдання творчого характеру».

Під час урочистого закриття олімпіади переможців привітав заступник голови оргкомітету, декан економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор економічних наук, професор, член-кореспондент НАН України Базилевич Віктор Дмитрович.

Вітаємо наших студенток з достойним виступом, бажаємо подальших успіхів і нових перемог!