» » ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність»

Дата: 23-04-2015, 17:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» на базі Одеського національного політехнічного університету.

Сонячна Одеса зустріла переможців І етапу олімпіади з тринадцяти вищих навчальних закладів України теплими словами професорсько-викладацького колективу кафедри документознавства та  інформаційної діяльності ОНПУ й дружнім настроєм студентів університету.

З словами привітань до гостей звернувся завідувач кафедри, заслужений працівник освіти, кандидат мистецтвознавства, доцент В.Г. Спрінсян: «Кожен із вас – переможець, адже сьогоднішня зустріч свідчить про те, що Ви у фіналі. Примножуйте свої знання, розвивайтеся, впевнено прямуйте до нових вершин та перемог!». Також Василь Георгійович запросив до вітального слова декана гуманітарного факультету ОНПУ, доктора мистецтвознавства, професора Анатолія Ігоровича Баканурського й завідувачів кафедр університетів-гостей.

Тернопільський національний економічний університет, під мудрим науковим керівництвом завідувача кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства ТНЕУ, доктора історичних наук, професора Оксани Євгенівни Гомотюк, представляли студентка групи ДІД–31 Аліна Філімонова та студентка групи ДІДм–51 Ганна Кісь.

Перша частина олімпіади передбачала виконання тестових завдань різних типів з документознавства, документаційного забезпечення управління, архівознавства, інформаційно-аналітичної діяльності, аналітико-синтетичної обробки документів, соціальних комунікацій і циклу дисциплін з ІТ.

Друга частина олімпіади мала творчий характер, а саме створення бази даних Microsoft Access, що відображала роботу відділу кадрів установи.

У результаті виконання усіх завдань Аліна Філімонова здобула ІІІ місце. Щиро вітаємо нашу студентку, бажаємо успіхів, натхнення, наукового пошуку й нових перемог!