» » Відбудеться науково-практичний семінар «Декларування доходів громадян за 2014 рік»

Дата: 21-04-2015, 16:18 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

24 квітня 2015 року о 10.00 год. в аудиторії 1420 відбудеться науково-практичний семінар «Декларування доходів громадян за 2014 рік». Організаторами заходу є Головне управління Державної фіскальної служби в Тернопільській області та колектив кафедри податків і фіскальної політики Тернопільського національного економічного університету.

Упродовж роботи семінару провідні фахівці Головного управління Державної фіскальної служби в Тернопільській області та кафедри податків і фіскальної політики ТНЕУ розкажуть про особливості кампанії декларування доходів – 2015. Зокрема, учасники зможуть дізнатися про:

– механізм отримання податкової знижки по витратах за навчання студентів та по інших видах витрат;

– особливості заповнення податкової декларації «Про майновий стан і доходи»;

– особливості оподаткування спадщини;

– особливості оподаткування іноземних доходів тощо.

Організатори запрошують усіх бажаючих до участі!