» » «Поезія – це завжди неповторність»

«Поезія – це завжди неповторність»

Дата: 20-04-2015, 10:44 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Шістнадцятого квітня в університетській світлиці нашого університету колектив відділу гуманітарної освіти та виховання спільно з первинною профспілковою організацією студентів ТНЕУ організував прекрасне поетичне свято – конкурс читців поезії, приурочений 85-річниці від дня народження надзвичайно талановитої доньки України, майстра поетичного слова Ліни Костенко «Поезія – це завжди неповторність», у якому взяли участь таланти вишу – справжні шанувальники творчості геніальної поетеси.

Оцінювали конкурс члени журі: голова – Світлана Сорочинська, начальник відділу гуманітарної освіти та виховання, заслужений працівник культури України, члени – Світлана Голда, завідувач відділом бібліотеки ТНЕУ, Наталія Ліщинська – кандидат філологічних наук, доцент кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства.

Приємно було відзначити, що усі читці перейнялися поетичним словом Ліни Костенко, зуміли намалювати дивовижні картини неспокою та любові, а також передати сокровенні істини поетеси. Дуже добре, що справжня поезія згуртовує студентів, а також дає нагоду подумати про вічні проблеми, які хвилюють суспільство. Кожен із читців вибрав ту поезію, котра найближча до душі. Вчувалося тонке відчуття лірики, легенький, ледь помітний, трепет образних замальовок, а також глибоке розуміння поезії Ліни Василівни. Дякуємо Господу, що Україна багата на такі дивовижні таланти.

У конкурсу читців була своя родзинка: переможець буде відомий 27 квітня  о 14 годині 30 хвилин у виставковій залі ТНЕУ на вечорі поезії Ліни Костенко «Я вибрала долю собі сама», на якому виступатимуть кращі читці конкурсу.

Бажаємо усім перемог та впевненості, що «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі».