» » Відбудуться змагання зі спортивної аеробіки пам’яті Н.Б. Вежнавець

Відбудуться змагання зі спортивної аеробіки пам’яті Н.Б. Вежнавець

Дата: 15-04-2015, 13:02 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У четвер,16 квітня,в приміщенні фізкультурно-оздоровчого комплексу ТНЕУ відбудуться змагання зі спортивної аеробіки - Кубок «ФІСА» пам’яті Н.Б. Вежнавець.

У заході братимуть участь команди Тернопільського національного економічного університету, Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка та загальноосвітніх шкіл № 3, 6, 14, 16, 24, 28, 29 м. Тернополя, спортивного клуб «Фітнес Хаус».

Захід пройде за сприяння ректора ТНЕУ, президента ТОГО ССК «Універ»  А.І. Крисоватого.

Початок змагань о 15.00.

Довідка

Наталя Борисівна Вежнавець народилась у Тернополі. Закінчила Львівський інститут фізичної культури в 1971 році. Звання майстра спорту СРСР їй присвоїли в 1970 році. Переможець першості України з художньої гімнастики серед школярів у 1967 році. У 1971-1998 роках працювала у Тернопільській ДЮСШ-2 тренером-хореографом, з 1998 року - старшим викладачем кафедри спорту Тернопільського національного економічного університету.

Наталя Вежнавець була тренером збірної команди ТНЕУ зі спортивної аеробіки та фітнесу, суддею Національної категорії. Підготувала чемпіонку Універсіади України 2011 року, срібного призера та команду бронзових призерів з фанк-аеробіки, двох майстрів спорту та 28 кандидатів у майстри спорту зі спортивної аеробіки.