«Приїдь, навчись, реалізуй»

Дата: 9-02-2015, 10:07 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

20-22 лютого 2015 року відбудеться Всеукраїнський з’їзд представників регіональних осередків «Приїдь, навчить, реалізуй».

Метою заходу є обговорення діяльності Національного студентського союзу, формування єдиної потужної команди регіональних представників для об’єднання студентства України та напрацювання спільних проектів для розвитку соціально-свідомої молоді й вирішення студентських проблем.

Організатори – Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка, Полтавський університет економіки і торгівлі, Полтавська державна аграрна академія та Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Детальна інформація та реєстраційна форма розміщені на офіційному веб-сайті Національного студентського союзу: www.nss.org.uaю Прийом заявок триває до 10 лютого 2015 року включно.