» » Відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Податкова система України»

Дата: 6-02-2015, 15:51 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

П’ятого лютого 2015 р. у Тернопільському національному економічному університеті відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Податкова система України».

У заході взяли участь студенти четвертого та п’ятого курсів факультету фінансів, а також Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ.

Учасники отримали теоретичні та практичні завдання з питань функціонування податкової системи України, ведення податкової політики та розрахунку податкових зобов’язань за окремими податками і зборами. Особливістю цьогорічної олімпіади стало те, що завдання були адаптовані до нових законодавчих змін у сфері податкової системи України. Проте більшість студентів успішно виконали завдання й показали ґрунтовні знання з питань фіскальної теорії та практики.

Найуспішніше завдання олімпіади виконали:

Лапка Роксолана (перше місце)

Лагоржевська Ірина (друге місце)

Невідома Діана (третє місце)

Войцешин Василь (четверте місце)

Дідич Юрій (п’яте місце)

Хома Христина (шосте місце)

Берегуля Олег (сьоме місце)

Лагодюк Віталій (восьме місце)

Середа Тетяна (дев’яте місце)

Павелко Андрій (десяте місце).

Щиро вітаємо переможців олімпіади та бажаємо їм невичерпної наснаги, невпинного руху вперед та підкорення нових наукових вершин!