» » ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент»

Дата: 4-02-2015, 16:26 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1506 від 23.12.2014 р. 26-27 березня 2015 р. в Луцькому національному технічному університеті відбудеться другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент». Запрошуємо до участі в олімпіаді від одного вищого навчального закладу по 2 переможці першого туру (виключно студенти 5 курсу освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» або «магістр»).

Учасникам будуть запропоновані тестові завдання та задачі з дисципліни «Фінансовий менеджмент».

Інформаційний лист.doc
Завантажити Переглянути онлайн