» » Відбулося засідання робочої групи проекту «Тернопіль – студентська столиця»

Відбулося засідання робочої групи проекту «Тернопіль – студентська столиця»

Дата: 2-02-2015, 11:23 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

30 січня відбулося засідання робочої групи проекту «Тернопіль – студентська столиця». До заходу долучилися представники ректоратів вищих навчальних закладів міста, органів студентського самоврядування та громадських організацій.

Проректор з науково-педагогічної роботи Тернопільського національного економічного університету В. Я. Брич також взяв участь у зустрічі. Упродовж обговорення Василь Ярославович зазначив, що молодь є рушійною силою інноваційного розвитку міста.Молоді й ініціативні люди впевнено крокують до мети, не зупиняючись перед труднощами.

Учасники зустрічі обговорили п’ять проектів, які будуть реалізуватися в першому півріччі 2015-го року – це Міжнародний молодіжний освітній форум (27 лютого – 1 березня), організація стажування студентів з можливістю подальшого працевлаштування, студентські спортивні ігри, інтелектуальна битва університетів, найдовша намальована вишиванка України.