» » Науковий вісник Інституту політичних і геополітичних досліджень

Науковий вісник Інституту політичних і геополітичних досліджень

Дата: 26-01-2015, 12:50 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Редакційна колегія наукового вісника Інституту політичних і геополітичних досліджень оголошує про формування 1-го випуску збірника наукових праць 2015 року (Випуск №1, 2015).

Наукові статті приймаються до 27 лютого 2015 року на електронну адресу  ipgd[at]i.ua

Науковий вісник є збірником наукових праць, метою якого є сприяння розвитку політичної науки в Україні та за кордоном, проведення досліджень сучасних глобалізаційних процесів і геополітики.

Науковий вісник Інституту політичних і геополітичних досліджень – це періодичне електронне видання, яке виходить чотири рази на рік (щоквартально). Статті приймаються українською, російською та англійською мовами.

Засновником наукового вісника є громадська організація Інститут політичних і геополітичних досліджень. Головний редактор – директор Інституту, кандидат політичних наук Сергій Бостан.

У науковому віснику представлені рубрики:

–  «Історія»;

–  «Державне управління»

–  «Політичні науки»;

–  «Соціологія»;

–  «Філософія».

У віснику публікуються наукові статті, які відповідають поставленим вимогам, визначеним рубрикам та відносяться до області гуманітарних наук.

Інформаційний лист.doc
Завантажити Переглянути онлайн