» » Завершився міський конкурс «Феєрія новорічного міста»

Завершився міський конкурс «Феєрія новорічного міста»

Дата: 22-01-2015, 10:04 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

У Тернополі завершився міський конкурс «Феєрія новорічного міста». Нещодавно в Українському домі «Перемога» відбулося нагородження переможців заходу.

Перше місце у номінації «Карнавал прикрас» (за краще оформлення закладу в новорічно-різдвяному стилі) посів творчий колектив Тернопільського національного економічного університету. Представники відділу гуманітарної освіти та виховання отримали від мера міста Сергія Надала диплом лауреата конкурсу та сертифікат на отримання грошової винагороди.

Мабуть, усім працівникам університету, студентам та гостям нашого навчального закладу запам’яталася казкова виставкова зала ТНЕУ, чудово оформлена до новорічно-різдвяних свят. Тож не дивно, що роботу працівників відділу гуманітарної освіти та виховання відзначила і міська влада.

У конкурсі взяли участь навчальні заклади, підприємства, організації, духовні заклади і   мешканці Тернополя.