» » «Формування духовності як складової естетичного виховання студентської молоді»

«Формування духовності як складової естетичного виховання студентської молоді»

Дата: 15-01-2015, 18:20 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Питання формування духовної культури студентської молоді у наш час є досить актуальним і потребує уваги. Як свідчить практика, студенти виступають активною силою політичних змін і залежно від того, які цінності вони вносять у ці зміни, яку культуру впроваджують, залежить майбутнє суспільства, його культура, напрями трансформацій.

Тому працівники відділу гуманітарної освіти та виховання ТНЕУ на допомогу заступникам деканів та наставникам студентських академічних груп готують до випуску методичні рекомендації «Формування духовності як складової естетичного виховання студентської молоді»,які сприятимуть формуванню духовної культури молоді нашого університету.