» » Тернопільський національний економічний університет привітали з Новим роком та Різдвом Христовим

Дата: 14-01-2015, 16:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Цьогоріч з різдвяними та  новорічними святами нас привітали ректори внз-партнерів, колеги-науковці з України та закордону, випускники, державні діячі, духовенство, посли різних країн світу. Кожне привітання сповнене  щирістю, наснажене добром та найкращими побажаннями миру, злагоди й благополуччя. Університетську родину ТНЕУ віншували:

Посол Алжиру в Україні Мохаммед Башир Маззур,  посол Федеративної Республіки Німеччина Крістоф Вайль; Архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор, настоятель Свято-Троїцького духовного центру на честь Д. Галицького мит. прот. Анатолій Зінкевич та братія,  Апостольський Нунцій  Його Високопреосвященство Архієпископ Томас Едвард Ґалліксон; народний депутат, перший заступник голови комітету ВР з питань освіти і науки О.В. Співаковський, ректор Брестського державного технічного університету П.С. Пойта, ректор  Луцького НТУ В.В. Божидарнік, в.о. директора Калуського коледжу економіки, права та інформаційних технологій Івано-Франківського НТУ нафти й газу Г. Тимків, ректор ЛДФА  П. Буряк, в.о. ректора ТДМУ  ім. Горбачевського А. Шульгай, ректор ТНТУ ім. І.Пулюя П. Ясній,  ректор Економічної Академії  ім. Д.А. Ценова м. Свіштоф Велічко Адамов, президент МФСА В. Рубцов, директор  Технічного коледжу ім. І. Пулюя В.П. Калушка, колектив ДНЗ «Буданівський ПЛ», ректор ЧНТУ С.М. Шкарлет, ректор ПНУ ім. В. Стефаника  І.Є. Цепенда, ректор НДТДУ Е.В. Галажинський, президент НДТДУ Г.В. Маєр, ректор БДЕУ В.Н. Шимов, колектив Луцької філії ТНЕУ, директор ДУ «Інститут регіональних досліджень ім. М.І. Долішнього НАН України» В.С. Кравців, ректор ЗНТУ С.Б. Бєліков, директор Рівненського державного аграрного коледжу Я.П. Корсун, ректор КЕУ Є.Б. Аймагамбетов, ректор Вроцлавського економічного університету А. Ґосподаровіч,  колектив Любельського Католицького університету ім. Івана Павла ІІ,  ректор ХНЕУ ім. С. Кузнеця В.С. Пономаренко, директор та колектив ДНДІМС О.С. Нагорічна,  директор департаменту економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва ТОДА Г.М. Воляник, заступник міського голови І.С. Хімейчук, ректор БДФЕУ В.В. Прядко, директор ТОВ «Галичина Ласунка» М.М. Білик, ректор ТІСІТ Я. Бакушевич, начальник об’єднання «Тернопільгаз» О.І. Караванський, ректор ПВНЗ «Тернопільський комерційний інститут» В.Ф. Мартинюк,  колектив та ректор інституту МІРБІС Є.В. Бешкінська, генеральний директор ДП «Тернопільстандартметрологія»  Микола Тешнер, начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській обл. Л.З. Хома,  начальник Головного управління статистики у Тернопільській обл. В.Г. Кирич, директор ПП «Вікбуд» В. Кульба, начальник Хмельницької митниці ДФС І.Г. Бережнюк, голова правління споживспілки М.П. Лазар, начальник управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів  Тернопільської міської ради Б.В. Ясиновський, професор О.І. Шинкарук, депутат Тернопільської міської ради В. Цимбалюк, начальник  філії Тернопільського обласного управління АТ «Ощадбанку» Я.В. Соляр, директор  коледжу ЧННІПП ТНЕУ Т.Т. Жовковська, начальник управління УССМПС Тернопільської міської ради М.Круть, в.о. директора ЧІПБ ТНЕУ В.В. Буратинський, в.о. директора Тернопільської філії ПАТ «Укртелеком» С.В. Бенько, ректор ЛНУ ім. І.Франка В.П. Мельник, начальник ТОДПІ П. Якимчук, колектив корпорації «Науковий парк інноваційно-інвестиційний кластер Тернопілля», голова правління ПАТ «Тернопільський радіозавод «Оріон»» Я. Карпик, начальник Подільського регіонального управління «УкрСиббанк» І.В. Симчишин, голова обласної ради профспілок А.В. Присяжний, начальник управління з питань цивільного захисту населення ТОДА Є. Лукавий, директор Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу М. В. Канавець,  генеральний директор ОСП  корпорація «Ватра» В. Щиренко, директор Тернопільської обласної філармонії Я. Лемішка, генеральний директор ТОВ «Тернопільбуд» В.Й. Лило, начальник РВ ФДМУ у Тернопільській області М. Шкільняк, начальник Херсонської митниці Міндоходів В.В. Булюк, начальник Тернопільської регіональної філії Центру державного земельного кадастру В. П. Костюк, директор Тернопільського обласного центру зайнятості П. Химейчук, колектив та голова правління ПАТ СК «Скайд» В. М. Стецюк, директор ЛРІДУ НАДП  при Президенті України В. Загорський,  міський голова Нововолинська В.Б. Сапожніков, директор департаменту фінансів Тернопільської ОДА С.І. Скибиляк, генеральний директор ТОДТРК Р.М. Заяць,    Керівник Апарату Верховної Ради України В. Зайчук, директор та колектив ЛІБС УБС НБУ М.А. Вознюк, голова Тернопільської районної ради В.С. Дідух, головний лікар КУТОР «ТОДКЛ» Г.І. Корицький, дирекція  Райффайзен Банк Аваль, колектив НМЦ  профспілок  Волині Г. Даниленко, генеральний директор ВАТ «Тернопільобленерго» І.Ю. Юхимець,  начальник територіального управліня Рахункової палати у Львівській, Волинській, Рівненській, Тернопільській, Івано-Франківській та Закарпатській обл. В.Ф. Піхоцький,  начальник Головного управління Держсанепідслужби у Тернопльській обл. В.О. Паничев.

Дякуємо за привітання нашим друзям, колегам та навзаєм бажаємо миру, добробуту й творчих здобутків у прийдешньому  році.