» » Зустріч ректора ТНЕУ із Генеральним консулом України в Пряшеві

Зустріч ректора ТНЕУ із Генеральним консулом України в Пряшеві

Дата: 14-01-2015, 12:13 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Чотирнадцятого  січня 2015 року  відбулася  робоча  зустріч  ректора  Тернопільського національного  економічного  університету,  доктора  економічних  наук,  професора  А.І. Крисоватого із Генеральним консулом України в Пряшеві (Словацька Республіка) О.Г. Бенч.

Ольга Григорівна є професором, кандидатом мистецтвознавства, заслуженим діячем мистецтв України, державним службовцем ІІІ рангу, а також автором понад 80 публікацій.

Колеги обговорили нові напрями співпраці у рамках підвищення рівня якості освітніх послуг, участь ТНЕУ у міжнародних навчальних програмах та проектах.

Також особливу увагу звернули на Європейські освітні стандарти й окреслили шляхи їх найефективнішого застосування у нашому вищому навчальному закладі.

Сподіваємося, що результати зустрічі стануть ще одним кроком до покращення роботи університету, що відкриє нові можливості міжнародної співпраці.