» » «Банківський та реальний сектор економіки: фінансово-економічні аспекти взаємодії та перспективи розвитку»

Дата: 13-01-2015, 10:18 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив кафедри банківського менеджменту та обліку й кафедри банківської справи факультету банківського бізнесу Тернопільського національного економічного університету спільно з кафедрою фінансів і банківської справи економічного факультету Ужгородського національного університету запрошують взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених, аспірантів та студентів «Банківський та реальний сектор економіки: фінансово-економічні аспекти взаємодії та перспективи розвитку».

Конференція відбудеться 24-25 березня 2015 року в ТНЕУ. До участі запрошуються науковці, аспіранти, слухачі магістратури, студенти, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, науково-дослідних та проектних організацій, банків, комерційних фірм й інших організацій, чия діяльність має відношення до тематики конференції.

Робочі мови конференції – українська, російська, англійська, польська.

Інформаційний лист.doc
Завантажити Переглянути онлайн