» » Підсумки Спартакіади ТНЕУ за жовтень-листопад 2014 року

Підсумки Спартакіади ТНЕУ за жовтень-листопад 2014 року

Дата: 28-11-2014, 11:08 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У період  з 22 жовтня по 19 листопада відбулися змагання із 5 видів спорту Спартакіади ТНЕУ 2014-2015 н.р.

22-24 жовтня у залі засідань Євростудій (бульвар Т. Шевченка, 9) проходили змагання з шахів, у яких взяли участь 32 спортсмени. Переможцями в особистих заліках стали: І дошка – Калініна Ольга (студентка ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина) та Подольський Антон (студент ЮФ);  ІІ дошка – Ільницький Павло (студент ФББ); ІІІ дошка – Купець Віта (студентка ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина); ІV дошка – Антошків Анастасія (студентка ЮФ). Командні місця розподілились таким чином:

1. ННІМЕВ
  2. ФКІТ
  3. ФББ
  4. ЮФ
  5. ФЕУ
  6. ФФ
  7. ФОА
  8. ФАЕМ

З 28 по 30 жовтня у фізкультурно-оздоровчому комплексі  відбулися змагання з баскетболу серед жіночих команд, в яких взяли участь 70 спортсменок.

І місце завоювала команда ФЕУ: Пересада Аліна, Макух Аліна, Задорожна Оксана, Биць Юлія, Кузьмович Юлія, Фірман Наталія.

ІІ місце здобула команда ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина: Гичка Олеся, Перфект Рісіматі, Коваль Юлія, Стрільчук Вікторія, Гнатюк Ілона, Ялиніч Ірина, Біла Марія, Швиряєва Діана, Ямніцька Марта.

ІІІ місце – команда ФББ: Грицьковська Уляна, Скакальська Галина, Солтис Ірина, Шиманська Юлія, Пасічко Ірина, Сергійчук Ірина, Познанська Василина, Смілка Ірина.

ІV місце – ФКІT;

V місце – ФФ;

VІ місце – ФОА;

VІІ місце – ЮФ;

VІІІ – ФАЕМ .

З 4 по 5 листопада у спортивному залі факультету комп’ютерних інформаційних технологій (вул. Чехова, 8)  проходили змагання з волейболу серед  жіночих команд.

І місце завоювала команда ФФ у складі: Дельрос Вікторія, Скорохід Інна, Дуб’янська Ангеліна, Рева Анна, Кузьмич Тетяна, Музичко Людмила, Попик Анастасія.

ІІ місце здобула команда ЮФ у складі: Мрикало Оля, Боднар Анастасія, Мамус Аліна, Лопушанська Вікторія, Копча Софія, Тракало Тетяна, Михайлова Вікторія,Сапіжук Ольга, Вархол Анастасія, Єфременко Анна.

ІІІ місце посіла  команда ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина: Цаль Наталія, Рудницька Тетяна, Кузяк Анастасія, Хорошова Юлія, Захарія Жанна, Войнарович Олена, Мартиновська Ілона, Петерчук Інна, Прокоп Богданна, Бегійович Ірина.

ІV місце – ФББ;

V – ФКІТ;

VІ – ФЕУ;

VІІ – ФОА;

VІІІ – ФАЕМ.

У період з 11 по 13 листопада у фізкультурно-оздоровчому комплексі проходили змагання з баскетболу серед чоловічих команд, в яких взяло участь 75 спортсменів.

І місце посіла команда ФКІТ у складі: Челован Анатолій, Вірастюк Роман, Співак Валентин, Любуцін Нікіта, Телешко Олександр, Павлухін Іван, Глива Роман, Серафін Максим, Гузь Сергій.

ІІ місце здобула команда ФОА: Одажиу Євген, Бортничук Іван, Цінчик Вадим, Сорочан Юрій, Мурадин Богдан, Макарчук Тарас, Христон Валерій.

ІІІ місце – команда ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина: Харкавий Віталій, Обіквелу Аугустін, Жлобіцький Юрій, Брауліо Коладе, Назарук Назарій, Сусла Петро, Рудницький Антон, Павлюк Сергій, Лопушняк Дмитро, Тимощів Ігор, Томсон Генрі.

ІV місце – ФФ;

V місце – ФЕУ;

VІ місце – ФББ;

VІІ місце – ФАЕМ;

VІІІ місце – ЮФ.

З 18 по 19 листопада у фізкультурно-оздоровчому комплексі відбулися змагання з настільного тенісу, у яких взяв участь 51 спортсмен.

До Вашої уваги результати особистих заліків:

І ракетка – І місце – Бойко Віталій (студент ФАЕМ), ІІ місце – Сидорак Назарій (студент ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина), ІІІ місце – Руцький Сергій (студент ФКІТ);

ІІ ракетка – І місце – Петрик Андрій (студент ФАЕМ), ІІ місце – Халімон Тарас (студент ФОА), ІІІ місце – Пеляк Віктор (студент ФКІТ);

ІІІ ракетка – І місце – Захарчук Владислав (студент ФАЕМ), ІІ місце – Вислоцький Роман (студент ФЕУ), ІІІ місце – Командірський Йосип (студент ФФ);

ІV ракетка – І місце – Мазур Вікторія (студентка ФФ), ІІ місце – Струмчиснька Олександра (студентка ФЕУ), ІІІ місце – Лакей Ірина (студентка ФОА).

Командні місця розподілились  таким чином:

І місце – ФКІТ

ІІ місце – ФАЕМ

ІІІ місце – ФОА

ІV місце – ФФ

V місце – ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина

VІ місце – ФЕУ

VІІ місце – ФББ

VІІІ  місце – ЮФ

Загальнокомандні місця після проведених змагань із 5 видів спорту розподілились таким чином:

І місце – ФКІТ – 37 очок

ІІ місце – ННМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина – 34 очки

ІІІ  місце – ФФ – 27 очок

ІV місце – ФЕУ – 24 очки

V місце – ФББ – 22 очки

VІ місце – ФОА – 21 очко

VІІ місце – ЮФ – 17 очок

VІІІ місце – ФАЕМ – 13 очок.

Головний  суддя Спартакіади ТНЕУ 2014/2015 н.р. – Р.С. Циквас (завідувач кафедри спорту).