» » Звітно-виборна профспілкова конференція студентів ТНЕУ

Звітно-виборна профспілкова конференція студентів ТНЕУ

Дата: 26-11-2014, 19:48 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

27 листопада 2014 року об 11 годині відбудеться звітно-виборна профспілкова конференція студентів Тернопільського національного економічного університету. Чекаємо Вас за адресою: вул. Львівська, 11 (центральний корпус ТНЕУ).

Порядок денний:

1. Звіт про роботу профспілкового комітету студентів Тернопільського національного економічного університету за період з 24 лютого 2010 року по 27 листопада 2014 року.

2. Звіт про роботу ревізійної комісії первинної профспілкової організації студентів ТНЕУ за період з 24 лютого 2010 року по 27 листопада 2014 року.

3. Вибори голови та членів профспілкового комітету студентів ТНЕУ.

4. Вибори ревізійної комісії.

5. Вибори делегатів на обласну звітно-виборну конференцію Тернопільської обласної організації профспілки  працівників освіти і науки.

6. Вибори   делегатів в склад ради Тернопільської обласної організації профспілки працівників освіти і науки.

7. Інші питання.

Реєстрація учасників розпочнеться о 10.30 год.