» » Запрошуємо на круглий стіл «Дисбаланс ринку освітніх послуг та молодіжного ринку праці»

Дата: 20-11-2014, 10:07 | Автор: Центр працевлаштування та зв'язків з випускниками, Факультет економіки та управління

Колектив факультету економіки та управління і Центру працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ запрошують 25 листопада 2014 року об 11.00 год взяти участь у роботі круглого столу «Дисбаланс ринку освітніх послуг та молодіжного ринку праці».

Зустріч відбудеться у читальному залі бібліотеки ТНЕУ (вул. Бережанська, 4,   2-й поверх).

Пропонуємо Вашій увазі програму круглого столу:

1. Організація професійної орієнтації Центром зайнятості.

2. Ціннісні орієнтації молоді.

3. Формування професійно-кваліфікаційної збалансованості ринку освітніх послуг і ринку праці в Україні.

Метою конференції є пошук збалансованості професійного дисбалансу між попитом і пропозицією на молодіжному ринку праці;  розробка рекомендацій щодо підвищення ефективності професійної орієнтації населення щодо вибору майбутньої професії.

Будемо раді бачити Вас!