» » V Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «Фіскальна політика України в умовах євроінтеграційних процесів»

Дата: 19-11-2014, 17:18 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Кафедра податків та фіскальної політики Тернопільського національного економічного університету спільно з Головним управлінням Державної фіскальної служби у Тернопільській області та Тернопільською обласною громадською організацією «ПАРТНЕРТСТВО» запрошують усіх взяти участь у роботі V Всеукраїнської науково-практичної студентської конференції «Фіскальна політика України в умовах євроінтеграційних процесів».

Захід відбудеться 20 листопада 2014 року у залі засідань Вченої ради університету. Початок об 11.00  год.

Програма конференції.doc
Завантажити Переглянути онлайн